Luana Vjollca rikthehet me ‘1 mijë vjet’

Luana Vjollca rikthehet me ‘1 mijë vjet’


Luana Vjollca është një ndër femrat më tërheqëse të televizionit shqiptar.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Këngëtarja ka tash e disa muaj që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore por si duket ajo ka vendosur ta bëjë rikthimin e saj me një këngë që i zbuloi edhe titullin sot përmes një fotografie të postuar në Instagram.

“1 mijë vjet”, titullohet kënga e re e Luana Vjollcës e cila ndau edhe fotografi nga klipi muzikor teksa shihej e rregulluar mjaft bukur.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us