Renee drejt hapave të prindërve, Robertit e Norës

Renee drejt hapave të prindërve, Robertit e Norës


Robert Berisha dhe Nora Istrefi tashmë ka një kohë që janë ndarë, por vazhdojnë të kenë raporte të mira dhe të jenë prindër të shkëlqyeshëm për vajzën e tyre, Renne.

Kur është fjala për vajzën e tij, Robertin e kemi parë gjithmonë të angazhuar me të dhe shumë i dashur, duke kaluar kështu mjaft kohë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Postimet e tij në rrjete sociale janë të shumta dhe sigursht nuk mungojnë as ato me të voglën, ashtu si bëri edhe së fundi.

Ai ka publikuar një video, ku Renee shihet e lumtur duke luajtur rolin e Dj.

Duke marrë parasysh se të dy prindërit e saj janë muzikantë shumë të njohur nuk është e befasishme që në të ardhmen ta shohim edhe bukuroshen si një artiste në skenë. /Kosovarja/


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us