Leonita sjell imazhin më të bukur të dy vajzave

Leonita sjell imazhin më të bukur të dy vajzave


Leonita Xhaka tashmë nuk është emër i panjohur për publikun, pasi ajo komentohet mjaft shpesh nga mediat rozë.

Ajo është gruaja e futbollistit të njohur kosovar, Granit Xhakës, shkruan “Kosovarja”.

Çifti ka pak ditë prej kur u bënë prindër për herë të dytë, duke iu uruar mirëseardhje vogëlushes së tyre, që e quajtën Laneya.

Sot (e martë) Leonita nuk u kursye dhe ndau një fotografi shumë të bukur të dy vajzave të saj, “Motrat” shkroi ajo në mbishkrim.

Kujtojmë se Graniti e Leonita bëjnë një jetë modeste në Zvicër, shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, atje ku kanë edhe familjen e gjerë. /Kosovarja/

 


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us