Kylie filmon thekson gjoksin e bujshëm në veshjen e ngushtë

Kylie filmon thekson gjoksin e bujshëm në veshjen e ngushtë


Kylie Jenner ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e fundit.

Kylie Jenner është një ndër femrat më të komentuara për paraqitjet e saja në rrjete sociale.

Ajo sigurohet të merr vëmendjen me publikimet e shpeshta seksi ku shfaqet në veshje të ndryshme mjaft me stil.

Më herët në mbrëmje, Kylie postoi një video të dukjes së saj për daljen në Instatory saj.

Ajo mund të shihej në pjesën e sipërme me veshjen ngjyrë bezhë që shfaqi barkun e saj të përshtatshëm dhe shpatullat e tonifikuara ndërsa ecte drejt murit të pasqyruar në klip.

Linjat e saj mbresëlënëse ishin në shfaqje të plotë ndërsa ajo bëri një video nga afër të fytyrës së saj në mënyrë të përsosur.

Jenner gjithashtu veshi një palë vathë të ndritshëm dhe një unazë të madhe ari për të komplimentuar manikyrën e saj të freskët.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us