COVID-19, Sllovakia lehtëson më tej masat kufizuese


Autoritetet shëndetësore sllovake njoftuan sot hapa të mëtejshëm për të lehtësuar kufizimet e COVID-19 në funksion të rënies së shpejtë të numrit të infeksioneve të reja. “Që nga e hëna, shumica e dyqaneve me pakicë do të lejohen të rihapen pas katër muajsh bllokimi dhe, që nga kjo e hënë që vjen, lehtësimi paraprak do […]

The post COVID-19, Sllovakia lehtëson më tej masat kufizuese appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us