LIVE/ Rama zbulon bisedën mes Zahos dhe Lindës, sulmon opozitën për vrasjen në Elbasan: Të çlirohemi nga demonët


TIRANË Kryeministri Edi Rama e nisi fjalën e tij në fushatën përmbyllëse të PS në Tiranë me një përshëndetje për djalin e tij të vogël Zaho, i cili siç tha kryeministri, donte që të ishte i pranishëm në këtë takim, por që nuk e la e ëma, Linda. “Dua të përshëndes Zahon nga këtu, sepse […]

The post LIVE/ Rama zbulon bisedën mes Zahos dhe Lindës, sulmon opozitën për vrasjen në Elbasan: Të çlirohemi nga demonët appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us