“Zgjidh, voto, vendos!”, Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në votime


Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi iu ka bërë thirrje të rinjve shqiptarë të të bëhen pjesë e votimeve në 25 prill. Përmes një postimi në Twitter, Celibashi nxit të rinjtë që të bëhen pjesë e procesit demokratik.

MESAZHI I CELIBASHIT

Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në e datës #25prill2021.

, , !

5


Etiketa:
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us