• July 30, 2021
 Demi Rose mbulon vetëm një pjesë të gjoksit


Demi Rose ka joshur me imazhe të reja në rrjete sociale.

Modelja e njohur është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Ajo u shfaq e zhveshur tërësisht në pjesën lartë të trupit teksa e mbuloi atë pjesërisht me një xhaketë.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza dhe po e shijon qëndrimin e saj mjaft shumë, kët¡ gjë që e dëshmon me paraqitjet joshëse në Instagram.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us