Fero dhe Arbenita flasin për vajzën që do të lindë së shpejti

Fero dhe Arbenita flasin për vajzën që do të lindë së shpejti


I ftuar në emisionin Studio A, në një intervistë ekskluzive, Fero dhe Arbenita folën për vajzën që janë duke e pritur.

Fero tha se ka qenë shumë gati për që të bëhet baba dhe se mezi po e pret ardhjen në jetë të bebit, shkruan “Kosovarja”.

“Se kam prit që vajzë, por jam shumë i gzum që është vajzë. Gati jom kanë gjithë, po tash jam shumë gati. Në fillim nuk e kam besu, po me kalimin e kohës jo kontrolla jo sene…”

Në anën tjetër, Arbenita tha se po ndihet jashtëzakonisht e lumtur që së shpejti do të bëhet nënë.

“”në fillim kam pas pak komplikime me të vjella, kam humb pak peshë, por pas muajit të tretë është gjithçka në rregull dhe po presim dita ditës” është shprehur ajo.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë:


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us