Librazhdi si ishte në 2013 dhe tani, Balla nxjerr pamjet: Shihet qartë dallimi mes rrënimit që trashëguam dhe transformimit të jashtëzakonshëm


Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka publikuar pamjet nga Librazhdi në vitin 2013 dhe ditët e sotme. Ai thotë se shihet qartë dallimi mes rrënimit që trashëguam dhe transformimit të jashtëzakonshëm të qytetit të tij të zemrës. POSTIMI I PLOTË MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga Librazhdi, ku shihet qartë dallimi […]

The post Librazhdi si ishte në 2013 dhe tani, Balla nxjerr pamjet: Shihet qartë dallimi mes rrënimit që trashëguam dhe transformimit të jashtëzakonshëm appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us