Gjashtë muaj pas deklarimt të lidhjes me biznesmenin nga Shkodra, merr fund fejesa e Marina Farës


TIRANE Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, para gati gjashtë muajsh më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin e një rrjeti restorantesh dhe hotelesh nga Shkodra, Alis Hysa. E ndërkohë që në fillim të këtij viti u mësua se çifti ishin fejuar zyrtarisht, miqtë flasin se çifti mund të […]

The post Gjashtë muaj pas deklarimt të lidhjes me biznesmenin nga Shkodra, merr fund fejesa e Marina Farës appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us