Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme


Modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Demi njihet për format trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj sa herë që ajo publikon fotografi apo video.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke provokuar ndjekësit e saj dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe ndarë imazhin joshës në bikini ngjyrë jeshile neon teksa po pozonte nga prapa duke vënë në fokus të pasmet e bujshme për të cilat përflitet aq shumë.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us