Mësuesja 36 vjeçare arrestohet për marrëdhënie intime me nxënësin kur burri flinte në dhomën tjetër (fotot)

Mësuesja 36 vjeçare arrestohet për marrëdhënie intime me nxënësin kur burri flinte në dhomën tjetër (fotot)


Sipas deklaratave, bashkëshorti i mësueses e dinte se ajo po bënte dashuri me të riun, dhe i kishte thënë “të mos tregonte njeriu”.

Një mësuese e fëmijëve me nevoja të veçanta është arrestuar pasi akuzohet se i ka dhënë droga e pije alkoolike një adoleshenti të virgjër, dhe më pas bëri seks me të në ditëlindjen e tij të 16-të.

36 vjeçarja Kimberly Wellman-Rich, është akuzuar tashmë për përdhunim të të riut, i cili po jetonte me të dhe bashkëshortin e saj gushtin e vitit të kaluar.

Ndërsa Jeffrey Rich, 35 vjeç, gjithashtu u arrestua pasi ishte në dijeni të abuzimit dhe nuk e raportoi atë te autoritetet.

Në dokumentet e policisë së New Orleans thuhej se çifti kishin tymosur marijuanë dhe konsumuar pije alkoolike me adoleshentin.

Ky i fundit tha se eksperienca e tij e parë seksuale u bë me mësuesen Wellman-Rich, në ditën e ditëlindjes së tij. Mosha ligjore e pranimit për seks në shtetin e Louisiana është 17 vjeç.

Më pas thuhet se mësuesja kishte bërë seks me të disa herë të tjera, kryesisht në divanin e shtëpisë, por gjithashtu në krevat dhe në dhomën e miqve.

Gjatë disa prej incidenteve seksuale, bashkëshorti i mësueses, Jeffrey Rich gjendej në shtëpi, në një tjetër dhomë.

Sipas raportimeve, më 15 janar mësuesja e mori nxënësin në një “udhëtim vajzash” në New Orleans me shoqet e saj, dhe më pas i kishte kërkuar atyre të dilnin nga dhoma e hotelit që ata të bënin seks.

Kur ata ishin kthyer në shtëpinë e Wellman-Rich, adoleshenti i tha policisë se ishte konfrontuar me bashkëshortin e saj.

Jeffrey Rich i kishte thënë atij me tone kërcënuese të mbante sekret aventurat me gruan e tij, tha policia.

Policia u lajmërua nga një telefonatë anonime për abuzimin e gruas me adoleshentin, dhe më 11 shkurt e ndaluan me akuzat e “përdhunimit ligjor”, siç njihen ndryshe marrdhëniet e ndaluara seksuale, pa përdorim dhune.


Top Channel

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us