Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve e veshur ngushtë

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve e veshur ngushtë


Modelja ka joshur ndjekësit në rrjete sociale.

Modelja e njohur për linjat trupore bombastike, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana është tejet aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi modelja ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e veshur me rroba sportive të ngjitura pas trupit që i theksonin format trupore.

Ana pranoi komente pozitive për fotografitë e postuara, duke i komplimentuar bukurinë dhe fizikun e formësuar asaj.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us