Kultivonte kanabis, arrestohet vlonjati me 45 fidanë, në pranga dhe dy të tjerë për vjedhjen e dy baterive gjeneratorësh


VLORA Tre persona janë arrestuar në Vlorë për kanabis dhe vjedhje bateri gjeneratorësh. Një person u kap në Vlorëm e 45 fidanë kanabisi të kultivuara në gota plastike. Nga ana tjetër një tjetër person ra në pranga pasi vodhi dy bateri gjeneratorësh të një kompanie private. Pas tij, u arrestua dhe një tjetër i cili […]

The post Kultivonte kanabis, arrestohet vlonjati me 45 fidanë, në pranga dhe dy të tjerë për vjedhjen e dy baterive gjeneratorësh appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us