• July 30, 2021
 Ja çfarë shkruan Anita për ditëlindjen e Ramushit


Sot feston ditëlindjen ish-deputeti Daut Haradinaj.

Ai ka pranuar urime të shumta nga miqt dhe familjarët e tij, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e atyre që e kanë uruar, ishte edhe Anita Haradinaj. Përmes një postimi në Instagram, Anita u shpreh se e ka mikun më të mirë.

“Djali më i mirë i Shqiptarisë, Gjenerali pa maskë i luftës dhe i paqes!! Shoku im më i miri i më të mirëve. Gëzuar ditëlindja paçveq gëzime në jetë. Daut Haradinaj”, ishte urimi i Anitës për Dautin.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us