Me armë në dorë tenton t’i vjedhë makinën, 82-vjeçari përplas përtokë hajdutin (Video)


Një djalë i ri, i cili i kishte vënë syrin makinës së një burri të moshuar, duket se nuk i kishte bërë mirë llogaritë kur nën kërcënimin e armës tentoi t’i vjedhë mjetin pensionistit amerikan në Atlanta. Gjithçka ndodhi në një karburant, ku hajduti i afrohet nga pas 82-vjeçarit që doli nga makina dhe nën […]

The post Me armë në dorë tenton t’i vjedhë makinën, 82-vjeçari përplas përtokë hajdutin (Video) appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us