Kam të pasme të mira

Kam të pasme të mira


Kejvina provokoi keq me fotot e fundit.

Kejvina Kthella edhe një herë arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen në rrjete sociale.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku shfaqet e veshur me xhinse dhe një bluzë rozë.

Xhinset e ngushta ia theksonin asja format trupore, në veçanti të pasmet e formësuara, të cilat i kishte vënë në plan të parë.

Në mbishkrimin që ua la fotografive, Kejvina thotë se ka të pasme të mira, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të shumta.

“Unë mund të jem vajzë e keqe, por kam të pasme të mira”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Kejvina Kthella është shumë aktive edhe me fotosesione për marka të ndryshme.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us