“Mbi 100 mijë gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar”- Rama: Rrofshi sa malet


Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, me anë të një statusi në Facebook ka lajmëruar se në vendin tonë janë vaksinuar mbi 100 mijë të moshuar.

Rama publikon një video nga fushata e vaksinimit të disa rrethe të vendit, teksa uron të moshuarit të rrojnë sa malet.

Statusi nga Edi Rama:

–>

Nderi është i gjithi i yni

*Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar

5


Etiketa: ,
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us