Ishte pjesë e “Big Brother Albania”, moderatori kosovar tregon a u pendua për këtë?

Ishte pjesë e “Big Brother Albania”, moderatori kosovar tregon a u pendua për këtë?


Moderatori i njohur, Visar Kalludra, tash e disa vite shoqëron familjet kosovare çdo të diel me emisionin e tij.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku ka folur për shumë detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për eksperiencën e tij në reality shoë-in ‘Big Brother Albania’.

Se a u pendua ai që mori pjesë në këtë reality show, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

 


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us