Papu Gomez drejt largimit nga Sevilla!

Papu Gomez drejt largimit nga Sevilla!Aventura e Papu Gomez te Sevilla mund të mbyllet pa u mbushur ende 6 muaj. Sipas raportimeve që vinë nga Spanja klubi andaluzian po mendon shitjen e argjentinasit i cili nuk ka bindur në këto muaj duke u aktivizuar pak edhe nga trajneri Lopetegui. Për Gomez ka oferta nga Italia dhe Lindja e Mesme, ndërkohë që Sevilla do të kërkojë ta zëvendësojë me francezin Florian Thauvin të cilin synon ta marrë nga Marseille me parametër zero.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us