• August 4, 2021


TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta shprehet i tronditur për ndarjen nga jeta të deputetit socialist Bashkim Fino, i cili humbi betejën me COVID-19. Meta shkruan se është një dhembje e madhe që na ka lënë pa fjalë. “Ndarja e papritur nga jeta e mikut, kolegut, politikanit të moderuar dhe e Kryeministrit të Pajtimit Kombëtar […]

The post Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Meta: Na ka tronditur të gjithëve, dhembje e madhe, që na ka lënë pa fjalë! appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us