“PD si Ferrari që xhiron gomat në start”, Zheji komenton çeljet e fushatave elektorale të PD dhe PS: Rama nervoz, Basha program të qartë me vizion për të ardhmen!


Analisti Artur Zheji, i ftuar në studion e emisionit “FrontLine” në “News 24”, komentoi çeljen e fushatës së dy partive më të mëdha në vend, PD-PS. Sipas Zhejit, mitingu i PD ishte një shpresë për shqiptarët, pasi u transmetua një frymë pozitiviste. Ndërsa nga krahu tjetër, ai tha se pa një nervozizëm të kryeministrit Edi […]

The post “PD si Ferrari që xhiron gomat në start”, Zheji komenton çeljet e fushatave elektorale të PD dhe PS: Rama nervoz, Basha program të qartë me vizion për të ardhmen! appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us