EMRAT/ Shpërndanin kokainë, arrestohen 3 anëtarët e grupit në Elbasan, ja çfarë iu sekuestrua


ELBASAN Tre anëtarë të një grupi kriminal të shpërndarjes së kokainës në Elbasan janë arrestuar pas 5 muajsh hetime. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë Gëzim Mane, 34 vjeç, Hekuran Halili , 44 vjeç dhe Simon Stefa, 54 vjeç. Atyre u janë sekuestruar dy armë pistoletë, fishekë dhe lëndë narkotike kokainë në […]

The post EMRAT/ Shpërndanin kokainë, arrestohen 3 anëtarët e grupit në Elbasan, ja çfarë iu sekuestrua appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us