Fjolla e ndez atmosferën duke vallëzuar me vello në ambientin madhështor

Fjolla e ndez atmosferën duke vallëzuar me vello në ambientin madhështor


Fjolla Morina po shkëlqen me vello të bardhë në një ambient madhështor.

Ajo dhe Fisnikun janë martuar në mënyrë të veçantë, duke mos munguar ambient perfekt dhe përkushtimin i çiftit në paraqitjen fizike, shkruan “Kosovarja”.

Me një ceremoni aziatike dhe para ofiqarit të huaj, çifti i ri i estradës është shfaqur i lumtur pranë njëri-tjetrit me këtë kurorëzim të radhës.

Për më shumë, shikojeni videon se si e ndez atmosferën Fjolla duke vallëzuar.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us