Detaje nga ngjarja në Vlorë, momenti kur policia shoqëron gruan e viktimës, po hetohet edhe për vrasje


VLORË Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e raportuar sot në Vlorë, ku shtetasja Valbona Prenga mbante të vdekur në banesë bashkëshortin e saj, Llazar Prenga, prej disa ditësh. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” se një nga pistat e ngjarjes është edhe vrasja. Policia ka shoqëruar gruan dhe po e merr në […]

The post Detaje nga ngjarja në Vlorë, momenti kur policia shoqëron gruan e viktimës, po hetohet edhe për vrasje appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us