Basha: Për 8 vite me radhë Rama ka nëpërkëmbur Vlorën. Kjo është një betejë për Shqipërinë dhe shqiptarët


VLORË Kreu i PD Lulzim Basha tha se kryeministri Edi Rama për 8 vite ka nëpërkëmbur Vlorën dhe gjithë vendin. Gjatë vizitës së sotme në qytetin bregdetar, Basha tha se ka ardhur koha për ndryshim dhe se kjo është një betejë për Shqipërinë dhe shqiptarët. “Jam i mrekulluar nga pritja. Lista e Vlorës njësoj si […]

The post Basha: Për 8 vite me radhë Rama ka nëpërkëmbur Vlorën. Kjo është një betejë për Shqipërinë dhe shqiptarët appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us