Larg për disa muaj, tani Keith edhe në parukeri bashkë me deputeten

Larg për disa muaj, tani Keith edhe në parukeri bashkë me deputeten


Adriana dhe futbollisti Keith janë duke shijuar romancën e tyre.

Ka disa muaj që çifti zyrtarizuan lidhjen e tyre pavarësisht kritikave e paragjykimeve, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo dyshja kanë dëshmuar se asgjë s’ka më shumë rëndësi se lumturia e tyre.

Siç dihet Adriana përvecc një aktore e përkyryer në zgjedhjet e 14 shkurtit ka siguruar edhe karrigen e deputetes në Kuvend.

Ajo dhe Keith ka muaj që kanë qenë larg njëri-tjetrit, e pas kësaj distance disa mujore dyshja u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit.

Madje, Keith po e shoqëron deputeten edhe në parukeri./Kosovarja/


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us