Morena Taraku iu bën të pasmeve “zoom”

Morena Taraku iu bën të pasmeve “zoom”


Këngëtarja, modelja dhe së shpejti edhe biznismenja e njohur kosovare po vazhdon ta tregojë atraktivitetin e saj.

Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur të jetojë në Turqi, mes një luksi goxha të madh, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallë herë bukuroshja prishtinase sjellë imazhe për të cilat komentohet tej mase.

Edhe së fundmi ka sjellë një të atillë, duke ekspozuar nga afër të pasmet e rrumbullakosura.

Bukur po duket a?/Kosovarja/


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us