Lëkundje tërmeti në vend, sa ishte magnituda dhe epiqendra


Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në vend. IGJEUM raporton se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.9 të shkallës rihter. Epiqendra e tërmetit ka qenë në Bilisht, me një thellësi 9 kilometra. Ndërkohë, më herët një tjetër lëkundje është regjistruar po në Bilisht me magnitudë 3.6 të shkallës rihter. (BalkanWeb)

The post Lëkundje tërmeti në vend, sa ishte magnituda dhe epiqendra appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us