E dua partnerin mysliman sepse bëhen synet

E dua partnerin mysliman sepse bëhen synet


Këngëtarja vlonjate, Romina Aliaj ka qenë e ftuar së fundmi në #EXPULS në Rtv Ora.

Ndër të tjera gazetari i emisionit, i përmendi një detaj mjaft të komentuar në kamera, faktin që ajo dëgjon sure përpara gjumit.

Ajo tregoi se i dëgjon dhe se është myslimane, por jo praktikante e rregullt e fesë.

Më pas, gazetari e ngacmoi duke i thënë se në shtëpinë e saj ka një maçok e jo të dashur, ajo tha:

”Nuk kam fat në dashuri. Nuk kam një përgjigjie. Tek partneri vlerësoj shumë pastërtinë tek një mashkull, sidomos myslimantët se ata bejnë kështu , lahen 5 herë në ditë, pse jo janë dhe të bërë synet“, tha Romina.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us