Demi Rose shfaq linjat bombastike trupore

Demi Rose shfaq linjat bombastike trupore


Demi Rose ka publikuar foto në rrjete sociale.

Demi Rose është një prej femrave më të komentuara, e cila njihet për paraqitjet provokuese.

Ajo për momentin ka bërë të ditur se është duke vizituar Ibizan, teksa edhe qëndron mjaft aktive në rrjete sociale me prurje të reja.

Modelja ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit duke joshur ndjekësit e saj me pozat sensuale dhe fustanin i cili po i zbulon pjesët intime asaj.

“Unë ëndërroj në trëndafila”, thotë ajo teksa ishte e rrethuar me trëndafila rozë.

 


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us