Sofia Vergara do t’iu lë sonte pa gjumë

Sofia Vergara do t’iu lë sonte pa gjumë


Sofia Vergara ka postuar disa fotografi tepër seksi të bëra në vitin 2000…. pasi fitoi një injeksion kundër ishit të saj.

Ajo është njëra prej aktorëve më të bukura kolumbiane-amerikane që ka luajtur në shumë filma dhe shou televiz në 20 vitet e fundit.

Të enjten, Sofia Vergara ka treguar dukjen e saj të bukur me anë të një postimi në instagram.

Ylli i “Familjes moderne” (48) ka treguar se këto fotografi në bikine janë bërë në Los Angeles në vitin 2000.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us