Andrra shfaqet e mrekullueshme në këtë fustan të bardhë

Andrra shfaqet e mrekullueshme në këtë fustan të bardhë


Andrra Destani është një fytyrë e njohur në mediat rozë.

Duke qenë një person i dalluar ajo e shfaq elegancën që ka, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, me një fustan të bardhë dhe të bukur ajo duket e mrekullueshme.

Theksojmë, Andrra pritet që të bëhet nënë për herë të dytë.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us