“E votove reformën me bisht ndër shalë”, Presidenca i kundërpërgjigjet Ramës: Nëse zgjidhesh deputet më 25 prill, shihesh sy më sy me Metën


Pas daljes publike të kryeministrit Edi Rama teksa prezantonte përmes një monologu dhe programin “Drejtësia që duam”, vjen një reagim nga zyra e Presidencës. Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi përmes një postimi në ‘Facebook’ si ka kursyer ironitë në drejtim të Ramës, ndërsa e cilëson atë si ‘shakaxhi të integrimit’. Po ashtu Blushi […]

The post “E votove reformën me bisht ndër shalë”, Presidenca i kundërpërgjigjet Ramës: Nëse zgjidhesh deputet më 25 prill, shihesh sy më sy me Metën appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us