Sela: Të premten nis debati në Kuvend për Ligjin për shtetësi (VIDEO)

Sela: Të premten nis debati në Kuvend për Ligjin për shtetësi (VIDEO)


Kërcënimet e grupit parlamentar të koalicionit opozitar ASH-AAA se do ta bllokojnë punën e Kuvendit nëse nuk procedohet Ligji për shtetësi, duket se kanë pasur efekt. Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, i tha gazetës Lajm, se sot është njoftuar që në mbledhjen e ditës së premte të Komisionit parlamentar për Mbrojtje dhe Siguri është futur në rend dite edhe Ligji për shtetësi./Gazeta LajmSource link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us