Salianji nxjerr videon: Rama gënjeu për 8 vjet fermerët e Korçës, më 25 prill bashkohemi dhe fiton Shqipëria


Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, me anë të një video të shpërndarë në “Facebook” shkruan se Edi Rama ka gënjyer fermerët e Korçës për 8 vjet. Salianji shprehet se Rama premtoi se do të ndihmonte fermerët në punën e tyre, por se nuk ka bërë asgjë përe të përmirësuar gjendjen e tyre. Në fund, ai […]

The post Salianji nxjerr videon: Rama gënjeu për 8 vjet fermerët e Korçës, më 25 prill bashkohemi dhe fiton Shqipëria appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us