Ngjarjet e datës 28 shkurt


Për nder të përvjetorit të Betejës së Likoshanit e Qirezit, bëhen homazhe tek kompleksi i dëshmorëve dhe martirëve të rënë në këtë betejë. Të pranishëm do të jenë, presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari dhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci. (Ora 11:00)Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us