Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7


Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshme në botë.

Ata ndajnë shpeshherë momente nga jeta e tyre private me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi, dyshja ka pozuar në tarracën me pamje nga Torino me fëmijët e tyre midis balonave dhe lojërave shumëngjyrëshe, ku duken mjaft të lumtur.

“Pasdite dashurie pas një dite të vështirë. Sot ne festojmë si çdo ditë që e duam shumë”, shkruante ajo krahas fotos.

Çifti duket se e duan marrëzisht njëri-tjetrin dhe këtë gjë ata nuk ngurrojnë që ta shfaqin publikisht për fansat e tyre, duke shkëmbyer zemra apo dedikime dashurie.

“Çdo ditë ne festojmë dashurinë tonë”, thotë modelja.

Nga ana tjetër, kampioni i futbollit shkruan: “Një moment i çmuar”.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us