Yuri Kim takon Bashën: Theksova që SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

Yuri Kim takon Bashën: Theksova që SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë


Yuri Kim takim me kryedemokratin Lulzim Basha.

“Pata një takim të shkëlqyer ditën e sotme me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Dëgjova programin politik të PD dhe aleatëve të saj. Nënvizova se SHBA-ja pret që listat e kandidatëve për deputet të jenë të pastra. Ne do të jemi gjithmonë të përkushtuar për forcuar marrëdhënien SHBA-Shqipëri, me respekt për votuesit shqiptar në zgjedhjet e 25 prillit”, shkruan Kim. 


Top Channel

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us