• July 30, 2021


Policia holandeze gjatë një operacioni të kryer në portin e Roterdamit ka sekuestruar 1.5 ton drogë, transmeton Anadolu Agency (AA). Prokuroria e Holandës njoftoi se operacioni është kryer në një anije mallrash që kishte ardhur nga Pakistani, ku dhe janë sekuestruar 1.5 ton drogë. Kjo është sasia më e madhe e sekuestruar në një operacion […]

The post Holandë, në një anije në Roterdam sekuestrohen 1.5 ton drogë appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us