Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D

Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D


Modelja e njohur Afrona Dika vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar nga mediat rozë.

Ajo posedon një stil dhe sharmë të veçantë, me të cilat ka arritur të bëj për vete numër të madh fansash.

Teksa tregon se i kushton kujdes të veçantë çdo paraqitjes se saj, së fundmi bëri publike se për çka ka nevojë.

“Kam nevojë për vitamin D” shkroi bukuroshja krahas imazhit./


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us