Pas divorcit të bujshëm, aktorja e ‘Ertugrul’ martohet për herë të dytë me këngëtarin shqiptar


“Qoftë kjo hera e fundit” shkruajnë mediat turke për martesën e dytë dhe të pazakontë të aktores së njohur të “Ertugrul”, Burcu K?ratl? dhe këngëtarit me origjinë shqiptare, Sinan Akç?l. Ceremonia e dasmës, e cila u mbajt me një grup të vogël të ftuarish, u shpërnda edhe në mediat sociale. Akç?l dhe K?ratl? u martuan […]

The post Pas divorcit të bujshëm, aktorja e ‘Ertugrul’ martohet për herë të dytë me këngëtarin shqiptar appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us