“Nuk jam arratisur asnjëherë”, dorëzohet në Prokurori ish-shefi i shërbimit sekret maqedonas


Ish-shefi i DSK-së në Maqedoninë e Veriut, Sasho Mijallkov është vetëdorëzuar para pak minutash në Prokurori. Gjatë prononcimit para dorëzimit në Prokurori ai ka thënë se nuk është arratisur asnjëherë, por se ka qenë i sëmurë me temperaturë 40 gradë dhe për këtë arsye është vetëizoluar sepse ka dyshuar për simptomat e koronavirusit, shkruajnë mediat […]

The post “Nuk jam arratisur asnjëherë”, dorëzohet në Prokurori ish-shefi i shërbimit sekret maqedonas appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us