Zaev flet për rastin me Mijallkovin: Jemi të zhgënjyer

Zaev flet për rastin me Mijallkovin: Jemi të zhgënjyer


Kryeministri Zoran Zaev është duke folur për rastin, ku Ministria e Punëve të Brendshme, edhe pse e ka kërkuar gjatë mbrëmjes së djeshme dhe ditës së sotme, nuk ka arritur ta gjejë biznemenin Sasho Mijallkov.

“Jemi të zhgënjyer që Sasho Mijallkovi nuk është gjetur dhe nuk e vuan masën e shqiptuar”, tha Zaev./TV21

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us