Reagimi nga Vetëvendosje: Ky ishte një atentat ndaj Mefail Bajqinovcit


Sot në orët e mbrëmjes, vetura e deputetit të VV-së, Mefail Bajqinovci ka marrë flakë, njofton “Bota sot”.

Sipas sqarimit të vet Bajqinovcit, vetura ka marrë flak porsa ai kishte hyrë brenda dhe e kishte ndezur atë.

Mirëpo nga partia e tij, këtë e vlerësojnë si atentat.

Kështu ka shkruar në Facebook asistenti i Albin Kurtit, Arianit Beqiri.

“Ky është atentat ndaj deputetit tonë, Mefail Bajqinovcit”, ka shkruar ai, teksa ka shpërndarë fotografitë e veturës së djegur.

ImageSource link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us