Kështu reagon Mozzik kur Loredana i vesh rrobat e tij

Kështu reagon Mozzik kur Loredana i vesh rrobat e tij


Mozzik dhe Loredana janë duke kaluar disa ditë së bashku.

Mozzik dhe Loredana duket se po e shijojnë në maksimum kohën që kalojnë me njëri-tjetrin së fundmi.

Së bashku apo jo, dyshja po i gëzojnë pa masë fansat e tyre pasi po paraqiten në vendet e njejta me fëmijën e tyre, Hanën.

Së fundmi Loredana ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, në të cilat shihet e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të meshkujve.

Kjo bluzë duket se i takon Mozzik, sepse atë e ka pasur reperi në videoklipin e këngës Madonna.

Dhe kështu reperi ishte pari që nxitoi t’i linte një koment Loredanës duke i shkruar: “Bluzë e bukur”.

Ndërsa Loredana i ka kthyer përgjigjen pa humbur kohë, “A mund të njihemi?”.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us