Goldi shfaqet i lumtur pranë gruas dhe djalit

Goldi shfaqet i lumtur pranë gruas dhe djalit


Goldi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Që nga dita kur është martuar me Ermirën, dyshja gjithmonë kalojnë në lajm përmes pozave të shumta që publikojnë, shkruan “Kosovarja”.

Disa muaj më parë ata kanë fituar për herë të parë epitetin e emrit prindër, duke reflektuar vetëm pozivititet pranë djalit të tyre.

Këtë herë, fotografia e postuar e dëshmon lumturinë që kanë familja e njohur.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us