Anita Haradinaj feston 13 vjetorin e pavarësisë në një lokal në Prishtinë

Anita Haradinaj feston 13 vjetorin e pavarësisë në një lokal në Prishtinë


Bashkëshortja e ish-kryeminsitrit Haradinaj po e shijon kogja atmosferën aty.

Këtë e tregoi ajo vetë përmes një videoje në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Anita Haradinaj, ka publikuar video teksa shihet atmosfera që po mbizotëron me këngën e Shkurte Fejzës në një lokal në kryeqytet.

Në videon e publikuar, ajo i ka bërë tag edhe këngëtares Shkurte Fejza duke e përcjellur me një mbishkrim: “Se historia nuk mbaron këtu”.

Ndryshe, në video mund të shihet qartë se askush nuk mban distancë dhe maskë mbrojtëse nga Covid-19.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us