Po argëtohej në kanalin e ngrirë të Prinsengracht-it, momenti epik kur i riu në Holandë zhytet “kokë e këmbë” në ujin e ftohtë akull (VIDEO) – Balkanweb.com

Po argëtohej në kanalin e ngrirë të Prinsengracht-it, momenti epik kur i riu në Holandë zhytet “kokë e këmbë” në ujin e ftohtë akull (VIDEO) – Balkanweb.com


Kushtet e rënduara atmosferike në të gjithë Evropën, të shoqëruara me acar dhe temperatura tepër të ulëta, kaNë shndërruar kanalin historik të “Prinsengracht” në një pistë të vërtetë patinazhi.

Për këtë arsye, një i ri, i zhveshur thuajse tërësisht, e shikoi këtë si një mundësi shumë të mirë t’u argëtuar me patina. Por pikërisht teksa argëtohej i ndodh e papritura.

Akulli u shemb dhe ai përfundoi “kokë e këmbë” në kanalin e ftohtë. Vlen për t’u përmendur se kanali i “Prinsengrachit”, kishte ngrirë për herë të fundit në vitin 2018.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us